Oferta

Sprawdź co możemy dla Ciebie przygotować

Wesela

Wesele Państwa Młodych to niezapomniany czas pełen wzruszeń i radości. Cenimy sobie te chwile, szczególnie w restauracji Kaszubianka i oddajemy do dyspozycji 3 sale. Przeżyj ten czas w wyjątkowej atmosferze, nie martw się o posiłki dla gości, my zajmiemy się całą resztą. Doświadczony personel zadba o każdy szczegół.

Imprezy integracyjne

Szukasz miejsca na zabawę integracyjną? Nasz lokal spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Piękna okolica oraz świetna lokalizacja Centrum Miasta gwarantuje udaną zabawę. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowej atrakcji np. muzycznej, wodzireja, gier w gestii organizatora imprezy integracyjnej. Przygotujemy atrakcyjne menu i zadbamy o gości.

Bankiety firmowe

Nasze doświadczenie w kompleksowej obsłudze wydarzeń okolicznościowych zdobywaliśmy latami. Poznaliśmy zasady biznesowego survivre, więc możemy zorganizować bankiet firmowy w oparciu o preferencje firmy, a także zgodnie z charakterem np. formalnym, nieformalnym. Serwujemy dania nie tylko mięsne ale dla wegetarianów. Nasz serwis podaje dania w charakterze koktajlowym.

Przyjęcia urodzinowe

Nic tak nie cieszy, jak przyjęcie urodzinowe niespodzianka. Przygotowujemy na tę okazję specjalne dania ciepłe i zimne oraz smaczne przekąski. Dodatkowo upieczemy ciasta i tort urodzinowy. Dekorujemy salę zgodnie z upodobaniem solenizanta. Przeżyj swoje święto we wspaniałej atmosferze wraz z przyjaciółmi i rodziną.

Chrzciny

Chrzest święty to wyjątkowy czas dla dziecka i rodziny. Nasza restauracja sąsiaduje blisko Kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela, więc to idealne miejsce na świętowanie dla gości z miasta i przyjezdnych. Oferujemy menu degustacyjne przed podjęciem decyzji, jakie potrawy finalnie pojawią się na stole.

Komunie

Przeżyj Pierwszą Komunię Świętą w restauracji Kaszubianka. Zarezerwuj termin z wyprzedzeniem, ponieważ może zabraknąć miejsca, a my zajmiemy się potrawami dla dzieci i dorosłych. Przygotujemy tort komunijny, ozdobimy salę, a także zadbamy o potrzeby gości. Zdajemy sobie sprawę z wydatków, dlatego dopasujemy je do Twojego budżetu.

Rocznice

Organizowanie rocznicy ważnego wydarzenia może wiązać się z ogromnym stresem. Tego dnia chcemy, aby wszystko wypadło, jak najlepiej, dlatego zleć to nam. Zamiast świętować w domu, postaw na wspólne biesiadowanie z bliskimi i rodziną w Kaszubiance. Zadbamy o każdy szczegół, dopilnujemy, aby goście czuli się swobodnie i bawili się do białego rana.

Catering

Oferta cateringowa w restauracji Kaszubianka obejmuje pyszne dania kuchni polskiej. Przygotowujemy posiłki na zimno, na ciepło, przystawki, przekąski rybne, sałatki, zupy, dania mączne i ciasta. Mamy kilkanaście sprawdzonych zestawów cateringowych, ale istnieje możliwość dopasowania potraw pod oczekiwania klienta. W zależności od okoliczności proponujemy catering dla firm i instytucji oraz na zlecenie indywidualne. Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły.

tel: 59 822 26 42

e-mail: restauracjakaszubianka@onet.pl

77-100 Bytów
Wojska Polskiego 26