Oferta

Sprawdź co możemy dla Ciebie przygotować

Wesela

Wesele to niezapomniany czas dla Młodej Pary. Pełen wzruszeń i radości. Zespół Restauracji Kaszubianka szczególnie ceni te chwile, dlatego oddajemy do dyspozycji nasze 3 sale. Przeżyj ten czas w wyjątkowej atmosferze. Nasz doświadczony personel zadba o każdy szczegół Twojego wesela.

Imprezy integracyjne

Szukasz miejsca na zabawę integracyjną? Nasz lokal spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Piękna okolica oraz świetna lokalizacja w Centrum Miasta gwarantuje udaną zabawę. Pomożemy i doradzimy Ci w organizacji dodatkowych atrakcji takich jak : wodzirej lub gry. Przygotujemy atrakcyjne menu i zadbamy o najlepszą atmosferę.

Bankiety firmowe

Nasze doświadczenie w kompleksowej obsłudze wydarzeń okolicznościowych zdobywaliśmy latami. Poznaliśmy zasady biznesowego survivre, więc możemy zorganizować bankiet firmowy w oparciu o preferencje firmy. Nasze usługi dostosowujemy do charakteru wydarzenia np. formalne, nieformalne. Serwujemy dania kuchni tradycyjnej, jednak potrafimy także zadbać o wegetarian. Nasz serwis podaje dania w charakterze koktajlowym.

Przyjęcia urodzinowe

Nic tak nie cieszy, jak przyjęcie urodzinowe niespodzianka. Przygotowujemy na tę okazję specjalne dania ciepłe i zimne oraz smaczne przekąski. Dodatkowo upieczemy ciasta i tort urodzinowy. Dekorujemy salę zgodnie z upodobaniem solenizanta. Przeżyj swoje święto we wspaniałej atmosferze wraz z przyjaciółmi i rodziną.

Chrzciny

Chrzest Święty to wyjątkowy czas dla dziecka i rodziny. Nasza Restauracja sąsiaduje z Kościołem św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Jana Chrzciciela. Nasza restauracja jest więc idealnym miejscem na świętowanie. W ofercie mamy menu degustacyjne, aby mogli Państwo ocenić i wybrać ulubione dania.

Komunie

Przeżyj Pierwszą Komunię Świętą w Restauracji Kaszubianka. Zarezerwujcie termin już dziś - a my zajmiemy się organizacją. Przygotujemy tort komunijny, ozdobimy salę oraz zadbamy o Państwa Gości. W naszej ofercie znajdą Państwo różne opcje menu w dogodnych dla Państwa cenach.

Rocznice

Organizacja wydarzeń najczęściej wiąże się z nadmiernym stresem. Życząc Państwu jak najlepiej zapraszamy do rezerwacji terminu w naszej Restauracji. Zajmiemy się organizacją Państwa rocznicy, abyście Wy mogli po prostu świętować. Postaw na wspólne biesiadowanie z bliskimi i rodziną w Kaszubiance. Zadbamy o każdy szczegół, dopilnujemy, aby goście czuli się swobodnie i bawili się do białego rana.

Catering

Oferta cateringowa w restauracji Kaszubianka obejmuje pyszne dania kuchni polskiej. Przygotowujemy posiłki na zimno, na ciepło, przystawki, przekąski rybne, sałatki, zupy, dania mączne i ciasta. Mamy kilkanaście sprawdzonych zestawów cateringowych, ale istnieje możliwość dopasowania potraw pod oczekiwania klienta. W zależności od okoliczności proponujemy catering dla firm i instytucji oraz na zlecenie indywidualne. Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły.

tel: 59 822 26 42

e-mail: restauracjakaszubianka@onet.pl

77-100 Bytów
Wojska Polskiego 26